Naše služby

Služby Vám poskytujeme na všech našich pobočkách. Samoobslužné praní a sušení je možné využít ve standardní otevírací době, ostatní služby v rámci otevírací doby s obsluhou. Naše prádelny fungují také jako sběrná místa.

Praní

Samoobslužné praní prádla v profesionálních pračkách o velikosti 10kg a 14 kg. Délka pracího cyklu, která záleží na zvoleném programu a teplotě praní, se pohybuje mezi 45 a 60 minutami. Při praní využíváme prací prášky a aviváže od renomované značky Procter & Gamble.

Sušení

Samoobslužné sušení prádla v profesionálních sušičkách o velikosti 10kg a 14kg. Celková doba sušení záleží na druhu a materiálu prádla se průměrně pohybuje mezi 24 a 36 minutami tedy 100,- až 150,-. Počáteční cyklus sušení je nastaven na 12 min, tedy 50,- a poté je možno dohazovat po 10,- nebo 20,- pro prodloužení sušení o 3 min za každých 10,-. Pozor, dohazujte před koncem sušícího cyklu, jinak budete muset opět začít nový cyklus za 50,-. Při menším obsahu prádla může stačit vhodit 80,- tedy sušení 24 minut.

Zakázkové praní Drop-off

Praní, sušení a poskládání prádla naší obsluhou. Cena se odvíjí od množství prádla a požadovaném programu praní. Pro prádlo si běžně můžete přijít již za 24h, ale je možné se domluvit i na dřívějším nebo pozdějším vyzvednutí, jak se Vám nejlépe bude hodit. Při praní využíváme prací prášky a aviváže od renomované značky Procter & Gamble.

Žehlení a mandlování

Žehlení Vašeho prádla na profesionálním žehlícím prkně naší obsluhou, případně jeho mandlování. Pro prádlo si běžně můžete přijít již za 24h, ale je možné se domluvit i na dřívějším nebo pozdějším vyzvednutí, jak se Vám nejlépe bude hodit. Při využití služby Drop-off získáváte 50% slevu na tuto službu.

Košilový servis

Speciální služba pro Vaše košile a halenky zahrnuje praní, sušení, žehlení a složení či připravení na ramínko k odnosu. Při praní využíváme prací prášky a aviváže od renomované značky Procter & Gamble.

Doprava prádla

Více informací o dopravě prádla naleznete na stránkách prádelny on-line.