Sběrná místa

Prádelny Quickwash poskytují řadu služeb přímo na provozovně, ale dále také fungují jako sběrná místa pro několik typů čistíren…

Quickwash představuje vlastní Čistírnu oděvů s moderní technologií Softwash. Do Quickwash tak můžete zanést i prádlo, které není určené k praní. Vaše oblečení bude RYCHLE, KVALITNĚ A ŠETRNĚ vyčištěno a bude vypadat jako nové. Čistírna je navíc díky přírodně odbouratelným prostředkům, balení do bio-materiálů a cirkulačnímu systému ramínek také co nejvíce šetrná k i životnímu prostřední.

 

 

Quickwash spolupracuje s čistírnou kusových koberců Špína pryč. Ať už se jedná o vlněné nebo syntetické koberce, zpět se Vám vrátí perfektně vyčištěné a budou vypadat jako nové.

 

 

 

Sběrné místo čistírny obuvi a doplňků. Do Quickwash můžete zanést i své boty, kabelky, kšiltovky nebo peněženky. Vše bude do pěti dnů vyčištěno v profesionální čistírně, se kterou spolupracujeme.

 

 

 

Do Quickwash můžete zanést i prádlo, které není určené k praní. Pokud nebude možné ho vyčistit ani v naší Ekologické čistírně, bude Vaše oblečení do pěti dnů vyčištěno v profesionální chemické čistírně, se kterou spolupracujeme.